data dodania
2019-01-18
data ważnośći
2019-03-31
województwo
Wielkopolska
miasto
Poznań
dzielnica
Stare Miasto
telefon
509-402-389

Praca od zaraz ! magazyn odzieżowy w Gądkach k. Poznania numer ogłoszenia

obowiązki
  • składanie, sortowanie, metkowanie odzieży
  • kompletowanie zamówień
wymagania
  • zdolności manualne
  • ukończone 18 lat
  • brak przeciwwskazań do pracy stojąco-chodzącej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
warunki
  • nowa wyższa stawka godzinowa
  • dodatek nocny i weekendowy
  • możliwość zdobycie premii do 400 złotych brutto
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • elastyczne warunki zatrudnienia - umowa zlecenia
  • możliwość przejścia na umowę o prace po okresie próbnym
  • praca po 8 godzin dziennie w systemie trzyzmianowym
  • opieka koordynatora ze strony agencji
  • darmowe ciepłe i zimne napoje w pracy
  • darmowy dojazd do pracy

Potwierdzam, iż zapoznałam/-em się z Informacjami o ochronie danych osobowych BIZNES PARTNER Sp. z o.o./BIZNES PARTNER SERWIS s.c.